Vetseun FacebookVetseun PageTwitterTwitter (Maarman)InstagramYouTubeLast.fmSoundcloud . . . . . . . . __
Vetseun
Vetseun Boeke Vetseun LPs Vetseun TCs Vetseun VHS Vetseun CDs Vetseun DVDs Vetseun Blu-Rays Vetseun MP3s Vetseun VIDs
Albert Frost (Frosted Orange, Blues Broers)

vetseun

vetseun

vetseunLAAI AF
Sacred Sound ................................... 2021
1. Sacred Sound
2. I'm Still Here
3. Everlasting
4. Money Money
5. Ecce Homo met Neil Sandilands
6. Storms Are Breaking met Arno Carstens
7. Grave Digger
8. Monster From The Dark Abyss
9. Saved By The Bell
10. At Least I Have You


Neil Sandilands - Frikkie Se Tema met Albert Frost & Rayelle Goodman VID >>> (2021)
- VIDEO VAN DIE DAG 2021/07/10

vetseunKOOP/BUY
Devils And Gods LP .......................... 2020
- 10th Anniversary Vinyl issue of SAMA award winner Albert Frost's debut solo EP.
vetseun

vetseun
vetseun
The Wake Up ..................................... 2016
1. Outside
2. Tonight
3. Summer Rain
4. Modern Romance
5. The Wake Up
6. Leaving Town
7. Against the Wall
8. Sunrise
9. Morning Pages
10. Home No More
11. Together

vetseun
Devils And Gods .................. SEED 128 SEED MUSIC
1. Go Again
2. Devils And Gods
3. Only Us
4. Spoonful
5. Son Of The Sun
6. Television


Gerald Clark - Elandsbaai met Albert Frost VID >>> (2011)

Albert Frost
vetseun
Born Under A Bad Sign - A Virtual Collection... 2006
1. Who Do You Love - Albert Frost
2. Die Vloek Van Die Kitaar - Valiant Swart
3. Hey Ray - Frosted Orange
4. Born Under A Bad Sign - Albert Frost
5. Howl - Anika
6. My Love Is A Leopard (live 2000) - Frosted Orange
7. Dolly Mae (Live) - Blues Broers
8. Electric Train - Frosted Orange
9. Pienk Pajamas - Valiant Swart
10. Catfish Blues - Albert Frost
11. Been Around - Blues Broers
12. Crawling King-Snake - Frosted Orange
13. Nothing On The Blues - Blues Broers
14. Kamakastig Land - Frosted Orange
15. Voodoo Chile - Albert Frost
16. Die Mystic Boer (live 2000) - Valiant Swart

Albert Frost
vetseun
Catfish ........................... CTRCD003 2003 RHYTHM RECORDS
1. Who Do You Love
2. Lenny
3. Help Me
4. Born Under A Bad Sign
5. Catfish Blues
7. Kammakastig Land
8. Blues At Sunrise
9. So Excited
10. Voodoo Chile
11. Crawling King-Snake
12. Rolling And Tumbling
13. Same Thing
14. Kammakastig Land (Stoute Mix)
15. One In Many
16. Repent
17. My Love

met Albert Frost, Anton Beukes, Jacques Schutte

Frosted Orange
vetseun
My Love Is A Leopard . CTRCD002 2002 RHYTHM RECORDS
1. Greater Than Her Parts
2. One In Many
3. Hey Ray
4. St. James
5. Bulldozer
6. My Love Is A Leopard
7. Kamakastig Land
8. Electric Train
9. Repent
10. Crawling King-Snake

Frosted Orange
vetseun
Bulldozer ............................................. 1999

met Simon Orange, Albert Frost, Jacques Schutte, Jacques Vermaak sien ook Blues Broers

ook op :
OK10 Rock - Kammakastig Land
Tassenberg All Stars 4 - One In Many, Repent
Tassenberg All Stars 3 - Greater Than Her Parts
Studentlife Selection #6 - One In Many
Studentlife Selection #3 - Kamakastig Land
Tassenberg All Stars 2 - Chitlins Con Carne
High on Blues - Peace Of Mind #2, My Love Is A Leopard, Greater Than Her Parts


skakels : myspace.com/albertfrost











2021 07 23-25 - Save Our Stages: >>> https://saveourstages.co.za/web/artists/
2021 07 23 - Vrydag: Jax Venter, De Wallen, Dillan Oliphant, Gino Fernandez, Lost//Youth, Robyn Dunlop, Rob van Vuuren, The Man Motels, Dillan Oliphant, Toya Delazy, Conrad Koch, PHFAT, Jax Venter
2021 07 24 - Saterdag: Doc Comedy, Mark Stent, Pius Xulu, The Medicine Dolls, Robyn Dunlop, Gino Fernandez, Jack Stone, Khanyisa Bunu, Martin Bester, Loufi, Gino Fernandez, Alive At Midnight, Dillan Oliphant, Tidal Waves, Conrad Koch, Cece Vee, Schalk Bezuidenhout, Van Pletzen, Conrad Koch, Early B, Schalk Bezuidenhout, Anton Goosen, Yaaseen Barnes, Martin Rocka And The Sick Shop, Khanyisa Bunu, Laurie Levine, Yaaseen Barnes, Jax Venter, The Plastics, Pius Xulu, Prime Circle
2021 07 25 - Sondag: Conrad Koch, Basson Laubscher & The Violent Free Peace, Khanyisa Bunu, Riaan Smit, Conrad Koch, Steve Newman, Yaaseen Barnes, Congo Cowboys, Doc Comedy, Zionruts Family, Yaaseen Barnes, Majozi, Jax Venter, Matt Carstens, Pius Xulu, Taxi Violence, Schalk Bezuidenhout, Wonderboom, Rob van Vuuren, Diamond Thug, Schalk Bezuidenhout, Jacques Moolman, Rob van Vuuren, Albert Frost
vetseun
vetseun

2021 05 22 - Die Akoestiese Kitaar met Loki Rothman & Albert Frost, 19:00, WIM TV Teater
vetseun

2021 04 23 - Anton Goosen & Albert Frost, The Daisy Jones, Stellenbosch, Quicket, R180,R200
vetseun

vetseun
2020 09 02 - Wasgoedlyn Woensdae Waaibs: Afrikaans Isja: Oppirokki Finale - Deel 1 met Piet Botha, Churchil Naudé, Valiant Swart, Die Kaalkop Waarheid, Tribal Echo, Akkedis, Albert Frost, Anton Goosen, Willim Welsyn, Riku Lätti vanaf Backsberg, Stellenbosch, 20:00, facebook.com/Wasgoedlyn

2020 - "Lockdown Rockdown" Artist Roster: Albert Frost, Luna Paige, Riaan Smit, Akkedis, Jake Gunn, Hugo Veldsman, Willim Welsyn, Femi Koya,, Riku Lätti/Die Wasgoedlyn, Kenny Hughes, Tuin, Jaco van der Merwe, Jeandré Swanepoel, Johnathan Martin, André Kriel, Wolfgang Marrow (Akoesties), Hoot 'N Anny, Christiaan Baartman, The Honeymooners and more... - Activation Media - OMG Orgasmic Music Gallery - STRAB - That Other Booking Company
vetseun

2020 09 19 - Table Mountain Blues Summit 2020: Dan Patlansky (Full Electric Band), Albert Frost Trio, The Black Cat Bones, Richard Pryor Band 'Blues Meets Rock' Show, Sonic Citizen, The Wayne Pauli Trio, The Bootleggers, Dave Ferguson, Nhoza Sitsholwana Band (Featuring Nico "Smoke" Lawrence, Doc John, Derek Harper Jr., Charlie King, Jesse Jordan, Dean Coche, Mad Mouth Mike, www.computicket.co.za, facebook.com/event - Combustion Technology - Paul Bothner Music
vetseun

2020 09 19 - The Bumstead Wiggle: Albert Frost, Jan Blohm, Akkedis, Jeandré Swanepoel, Jake Gunn, Willim Welsyn, Hugo Veldsman, Bodemloos Kombuis, Elgin Valley, 11:00 - A Moonrock Production
vetseun

2020 06 10 - HomeStage.co.za presents Albert Frost: Rock And Roll Story, 20:00, R70, www.homestage.co.za - facebook - Instagram - Smoking Gun
vetseun

2020 06 02 - HomeStage.co.za presents Albert Frost Tuesday Blues Day Sessions met Schalk Joubert, Lionel Smit Studio, Somerset West, 20:00, R50, www.homestage.co.za - facebook - Instagram - safe - South African Fund 4 Entertainment - Smoking Gun
vetseun
2020 06 03 - HomeStage.co.za presents Albert Frost Tuesday Blues Day Sessions met Schalk Joubert, Lionel Smit Studio, Somerset West, 20:00, R50, www.homestage.co.za - facebook - Instagram - safe - South African Fund 4 Entertainment - Smoking Gun #blackouttuesday
vetseun

2020 05 26 - HomeStage.co.za: Tuesday Blues Day Sessions: Orgasmic Music Gallery presents The Albert Frost Trio with guest guitarist Robin Auld, backed by Jonno Sweetman and Schalk Joubert, 18:00, R50, www.homestage.co.za
vetseun

2020 05 19 - OMG Orgasmic Music Gallery presents Albert Frost Trio ft. Schalk Joubert & Jonno Sweetman, 18:00, Live on the Albert Frost Facebook Page, webtickets - Fender - STRAB - OMG Orgasmic Music Gallery
vetseun

2019 12 14, 15 - Karoo Saloon, Route 62, Barrydale presents Under Karoovian Skies V: Die Wasgoedlyn, Van der Mentals, Tuin, Jake Gunn, DJ Dirtroad, Gerald Clark, Rockstone Band, Albert Frost, Crowfoot, Black Water, R150, R250
vetseun

2019 05 10-12 - Misty Waters Music Festival: Spoegwolf, Fokofpolisiekar, Albert Frost & Tubatsi, Taxi Violence, Emile Swiegers,Straatligkinders, Black Cat Bones, Sean Koch, Jerry & The Bandits, Floris, Don't Poke The Bear, Adelle Nqeto, Hellcats, Saarkie, Tidal Waves, Basson Laubscher & The Violent Free Peace, Wolfgang Marrow, Raygun Royale, Deon Bakkes & The Stolen Horses, Earl Grey & Croquet, Shutup It's Sunday, The Lebowski, Monkey In Boots, Warongx, Kings Of Improg, Zebra, Black Water, Lake Umuzi, Mpumalanga
vetseun

2016 10 30 - Southern Comfort Park Acoustics: Jack Daniel's Music Stage: Jonathan Peyper, Greg Georgiades & The Ultra Natives, Blomtrein, Albert Frost, Koos Kombuis Band, DJ Bob, Sunset Comedy Stage: John Vlismas, Hannes Brümmer, Glen Biederman Pam, Fort Schanskop, Eeufees Road, Groenkloof, 11:00, R120, R150, www.parkacoustics.co.za - Jack Black - Park Acoustics - Voortrekkermonument - Maaike Bakker - Southern Comfort
vetseun

2016 04 26 - LifeStraw presents Live @ Hillcrest Quarry The Big Blue meets Rock Festival: Van Coke Kartel, Albert Frost Trio, Pebbleman with Jesse Jordan, Gerald Clark & the Deadman, Boulevard Blues & the Mojo Heads, Azurdee & the Blue River Band, The Black Cat Bones, Hatchetman - Computicket - LifeStraw - Paul Bothner - Fender - Combination Technology - www.bluesmeetsrock.co.za
vetseun

2015 08 30 - Park Acoustics Jack Daniel's: Jack Daniel's Music Stage: Die See, Mr. Cat & the Jackal, Gerald Clark, Albert Frost, Dan Patlansky, DJ Michael Lesar, Cabin Fever Dance Floor, Sunset Comedy Stage, Dusty Rich, KG, John Vlismas, Fort Schanskop, Eeufees Road, Groenkloof, 11:00, R120, R150, www.parkacoustics.co.za - Jack Daniel's - Park Acoustics - Voortrekkermonument - Jack Black - Brent Black
vetseun

--------------------------------
ClemenGold en Zandvliet Wynplaas: Die musiekfees by die Wacky Wine fees Wes-Kaap, Suid-Afrika: 5-7 Junie 2015
vetseun
ClemenGold en Zandvliet Wynplaas het saamgespan om seker te maak dat Robertson Wyn distrik se Wacky Wine fees omskep word in 'n vreugdebelaaide, 3 dag geleentheid.
Die fees merk die bekendstelling van die eerste jaarlikse ClemenGold en Zandvliet Musiekfees en sluit ander wonderlike vermaaklikhede, soos onder andere kykNET se Tjiff en Tjaff, Rise and Shine yoga deur die Anahat span van Stellenbosch en spyseniering deur die gewilde Antoinette Events.
Die unieke samesmelting tussen CG en ZV is moontlik gemaak deur die onlangse koop van Zandvliet Wynplaas deur ANB Investments (die houermaatskappy van ClemenGold). Die opkomende Wacky Wine fees is gesien as 'n goue geleentheid om die publiek te nooi om die nuwe vennootskap te kom vier. Ons nooi die publiek om ons wyne, vroee seisoen ClemenGolds en die fantastiese musiekprogram saam met ons te kom geniet.
Die musiekfees is 'n langverwagte droom van die ClemenGold span. ClemenGold het uitgebreide verhoudinge met en ondersteun sleutel kunstenaars soos Luna Paige, Albert Frost, Simon Orange, Chris Chameleon en Lizz Meiring. Die ClemenGold en Zandvliet Musiekfees skop offisieel af met 'n openingskonsert op Vrydagaand 18:00.
Khan Morbee (hoofsanger vir Parlotones vir die afgelope 12 jaar) en sangeres / liedjieskrywer Luna Paige lei ons in die nuwe era vir Zandvliet in. Verwag twee sielvolle vertonings.
Rise and Shine word Saterdagogend om 08h30 aangebied deur die Anahat Wellness & Yoga Sentrum. Kom strek en yoga saam op die plaas!
Ons weet ook dat die kleinspan al van vroegoggend af bedrywig is. Dit is om die rede dat ons Spektrum Kinderteater (wat sedert 1991 vir oud en jonk vermaak) uitgenooi het om 2 magiese feeverhale aan te bied oor die naweek. Saterdagoggend word die bekende Rooikappie opgevoer. Dit word opgevolg met 'n kuier en groet sessie met die populere kykNET TV karakters, Tjiff en Tjaff! Bring jou kinders om 'n kiekie saam met die beroemdes te kom neem.
Voor besoekers die markiestent betree vir Saterdag se ongelooflike musiekprogram, kom loer gerus na al Zandvliet se beste wyne. Zandvliet is bekend vir hulle groot bottels! Beindruk jou vriende met 1.5 liter magnums en bottels wat tot so baie soos 15 liter wyn kan hou!
Saterdag se musiekprogram begin om 13h00 en hardloop tot ongeveer 21:00/22:00 die aand. Die program sluit van Suid-Afrika se beste liedjieskrywers, sangers en musikante in. Die skreeusnaakse en talentvolle Peter Mitchell (aka Pietman, Die Skot) tree as MC op en sal die gehoor deur 'n dag van non-stop oorspronklike musiek lei. Hy self sal ook optree. Liedjieskrywers en sangers wat die verhoog met Peter Mitchell deel is Simon Orange, Luna Paige, Nick Turner, Gerald Clark, Chris Chameleon en Albert Frost. The ondersteuningsorkes bestaan uit die formidabele baskitaarspeler, Schalk Joubert en top klas trommer, Kevin Gibson. Teen die einde van die program sal al die musikante saamspan vir 'n jam sessie van epiese proporsies! Moet dit nie misloop nie.
Maar! Daar is nog! Waar ander plase begin afskaal op die Sondag...stoom Zandvliet voort met 'n pret-belaaide program!
Begin die dag weer saam met die Rise and Shine span van Anahat. Kom yoga en strek heerlik saam. As jou kinders Rooikappie gemis het op die Saterdag kan hulle kom aansluit vir die vroegoggend teatersessie (9vm), Jan en die Boontjierank.
Die dag se verrigtinge sluit af met 'n wonderlike verrassing...die teatrale produksie, "Peels of Laughter and Barrels of Fun". Die unieke samekoms van talent, word aangebied deur die welbekende Lizz Meiring (Bizzie Lizzie) en sluit Heine du Toit (ClemenGold se voedseltegnoloog) en Jacques Cilliers (wynmaker van Zandvliet) in. Hulle stel die gehoor bekend aan spesiaal uitgesoekte ClemenGold produkte en paar dit met premium Zandvliet wyne. Chris Chameleon en Luna Paige sorg vir musikale vermaak en plesier.
ClemenGold en Zandvliet nooi jou uit om te kom deel in die viering van lewe, wonderlike vennootskappe, Suid-Afrikaanse wyne, -vrugte en -musiek! clemengold.com/wacky
Luna Paige is proudly sponsored by ClemenGold
Website: www.lunapaige.com Facebook: www.facebook.com/LunaPaige.SingerSongwriter Twitter: www.twitter.com/lunapaige ClemenGold: www.facebook.com/clemengold
vetseun

2015 05 01 - Hermanus Walkerbay Extreme presents live in Cancert: Francois van Coke, Frank Freeman, Albert Frost, Old Harbour, Market Square, 19:00, R130 - Ticibox - www.walkerbayxtreme.com
vetseun

2015 03 13 - Blue Moon (Minette du Toit-Pearce, Albert Frost), Knorhoek, Woordfees, Stellenbosch, R120/R90
vetseun

2014 04 27 - Park Acoustics in association with Jack Daniel's: Jack Daniel's Music Stage: Gerald Clark, Plush, Radio Kalahari Orkes, Guy Buttery & Nibs van der Spuy, Albert Frost, DJ Michael Lesar, Comedy with Dusty Rich, Isaac Gampu & Loyiso Madinga, Fort Schanskop, Eeufees Road, Groenkloof, Pretoria, 11:00, R100, R120, www.parkacoustics.co.za - Jack Daniel's - Park Acoustics - Voortrekkermonument - Brent Black - GAP
vetseun

2013 08 25 - Park Acoustics in association with Jack Daniel's: Aidan Martin, Andra, The Howlin Shibanski, Albert Frost, Dan Patlansky, Comedy with Melt Sieberhagen, Warren Robertson, Eureka Nkese, Fort Schanskop, Eeufees Road, Groenkloof, Pretoria, 11:00, R80, R90, www.parkacoustics.co.za - Park Acoustics - Business And Arts South Africa - Jack Daniel's - Brent Black Studios - Voortrekkermonument - Rolling Stone South Africa
vetseun

2012 10 28 - Park Acoustics in association with Jack Daniel's: Yo Grapes, Vana & The Oh So Serious, Captain Stu, Napalma, Albert Frost, Sunset Comedy Stage with Melt Sieberhagen and Deep Fried Man, Fort Schanskop, Eeufees Road, Groenkloof, Pretoria, 11:00, R70, R80, www.ticketbreak.co.za - Business And Arts South Africa - Voortrekkermonument - Park Acoustics - Jack Daniel's - Brent Black Studios
vetseun

2012 09 06-09 - Fellowship Of Rock n Roll presents Circus Of Rock: Wrestlerish, Die Tuindwergies, Mr. Cat & The Jackal, Black Cat Bones, Albert Frost, Chiba Fly, The Smoking Mojos, Feed The Wolf, Gareth Wilson, Aidan Martin, Liezl Marshall Band and more..., Ponta Malongane, Mozambique - www.forr.co.za
vetseun

2012 04 20 - Riders From The Storm: Piet Botha, Valiant Swart, Mel Botes, Nathan Smith, Albert Frost & 6de "mystery" guitarist, Barnyard Vereeniging, R150.00
2012 04 21 - Riders From The Storm: Piet Botha, Valiant Swart, Mel Botes, Nathan Smith, Albert Frost & 6de "mystery" guitarist, Barnyard Parkview, Pretoria, 180.00
vetseun

2010 06 05 - Wolvendrift Goedverwacht bied aan Loco Vino Rock Show: Zinkplaat, Valiant Swart, Albert Frost, Wolvendrift Landgoed, R80, R100 - De Plate Kompanje - Computicket - Wolvendrift
vetseun

2009 11 05 - Albert Frost, Benedikt Sebastian, Café Barcelona, R60
vetseun

2009 11 - Riku Lätti & Albert Frost, Smoorverlief Sessions
vetseun

2009 11 - kykNet presents Backsberg Picnic Concerts: Valiant Swart, Koos Kombuis, aKING Acoustic, Lize Beekman, Gert Vlok Nel, Robin Auld, James Stewart, Laurinda Hofmeyr, Neo Muyanga, Albert Frost, Backsberg Wine Estate, Simondium Road, Paarl, 15:00, R85
vetseun

2009 07 17 - The Big Jazz & Blue Fest: Vana & The Oh So Serious, Keira Witherkay, Gerald Clark, Albert Frost, Jonathan Crossley, Steak & Ale, R100
vetseun

2008 12 04 - Wysdiman with special guest Albert Frost, Back2Basix, R30
vetseun

2008 10 29 - Myburgh & Albert Frost, Bohemian, 21:00, R30
vetseun

2008 10 25 - Summer Splash: Albert Frost & Myburgh, Westdene Dam
vetseun

2008 09 10 - Albert Frost Trio, Myburgh & Band (Albert Frost, Jorrie Pienaar, Barry Steenkamp), The Bohemian, 21:00
vetseun

2008 08 08 - Myburgh & Albert Frost, Back2Basix, R50
vetseun

2008 06 07 - Levi's Vintage Sundays: Gerald Clark, Albert Frost, Lonesome Dave Ferguson - Levi's Original Music
vetseun

2008 04 20 - Levi's Vintage Sundays: Myburgh, Karen Zoid, special guest Albert Frost, The Crazy 83, William Rd., Norwood - www.levi.co.za/musicmag
vetseun

2007 11 29 - Myburgh & Albert Frost
vetseun

vetseun

2007 10 02 - Myburgh, Albert Frost, Die Kombuis
vetseun

2007 08 06 - Myburgh & Albert Frost,
vetseun

2007 04 06-08 - Oppikoppi Easter Festival - More Than Somewhat: Hothouse Flowers, 340ml, Selaelo Selota, Chris Letcher, Lovejones, Tidal Waves, UJU, Bloodmoney, Fuzigish, Kidofdoom, Harris Tweed, The Beams, K.O.B.U.S!, Swartskaap, The Kick, Parlotones, Wickhead, Ménage á Trois, The Bang, Albert Frost Trio, Evolver, The Hellphones, No Quarter (A.K.A Johnathan Martin Band), SHU, New Academics and somewhat more..., R299 - Windhoek Draught - White Horse Sessions - Old Mutual
vetseun
2007 04 06 - Karmanite : The Black Hotels : Janice & the Halfjacks : The Bang : Ménage à Trois : Selaelo Selota : Chris Letcher : Hothouse Flowers : Albert Frost Trio : The Hellphones
2007 04 07 - Namuh : One Sock Thief : Die Straatligkinders : The Kick : Bloodmoney : The Beams : Kidofdoom : Harris Tweed : New Academics : Evolver : Love Jones : Tidal Waves : SHU
2007 04 08 - Swartskaap : Piet Planter & Jazz Band : Josie Field : Lukraaketaar : Clark & Van der Hoven : UJU : No Quarter : Wickhead : The Parlotones : 340ml : Fuzigish : K.O.B.U.S!
vetseun
vetseun

2007 10 26 - Rocktober '07: No Quarter, Bad Habits, Jack Hammer, vetseunAlbert Frost Trio, Steak'n'Ale, 19:00
2007 10 24 - Myburgh, Albert Frost, The Bohemian
2007 10 02 - Myburgh, Albert Frost, Die Kombuis
200402upthecreek
2003 08 24, Laeveld Lawaai flyer Anton Goosen, Valiant Swart, Beeskraal, Piet Botha en Jack Hammer, Paul Riekert en Anton L'Amour, Riku Lätti en Jean Marais, Soil 7T7, SciCoustic, Liela Groenewald, Piksteel, Frosted Orange en Diff-olie.
vetseun 2002 09 24-28, Drakenstein-restaurant (Kampus) Aardklop 2002 Draak-Rock 12Hz, Diff-olie, Brixton Moord en Roof Orkes, Spinnekop, SciCoustic, Not My Dog, Anika, Delta Blue, Frosted Orange, Wouter van de Venter, Sons Of Trout, Akkedis, Battery 9, Kobus!, Beeskraal, Four Ounce Freedom, Alta Joubert, Jakkie Louw, Mel Botes, Liela Groenewald, Skallabrak, Plank, Piet Botha aardklop.co.za
2001 09 02-06. Potch Aardklop Nasionale Kunstefees Castle Loud - Nag van Die Legendes Piet Botha, Koos Kombuis, Anton Goosen en die Bushrock Band, Valiant Swart, Brasse Vannie Kaap, Beeskraal, Die Radiators, Karen Zoid Tassenberg Stalteater, Heimatsaal Valiant Swart, Frosted Orange, Diff-olie, Spinnekop, Piet Botha, Beeskraal, SciCoustic, Wouter van de Venter, Delta Blue, Akkedis, Not My Dog, Anika, Wess-Lee, Karen Zoid aardklop.co.za

2005 06 22 Steak & Ale: Jazz & Blues Sessions: Jan Blohm, Larry Amos, Piet Botha, Elrine-Louise, Gordon's Suitcase, Swing Cats, Dan Patlansky, Albert Frost, Delta Blue, and Tree-ous met Lanie van der Walt, Greg Georgiades and Hugo de Waal, MC: Barney Simon of TuksFM 107.2, Steak & Ale, R120 - SAM
vetseun


2004 02 06-08 - Savanna Up The Creek Festival 2004: Arno Carstens' New Porn, Freshly Ground, Rudimentals, Flat Stanley, Delta Blue, Godessa, Albert Frost Trio, Happyfourtwenty, Boulevard Blues Band, Tumi & The Volume, Moodphase5ive, Wonderboom, Bed On Bricks, Jack Hammer, DNA Strings, Fokofpolisiekar, Hog Hoggidy Hog, African Rhythm Travellers, Breakfast Included, Comedy (Dave Levinsohn, Cokey Falkow, Alan Adams, Chris Forrest, The Most Amazing Show, Breede Rivier, Swellendam
vetseun

2003 07 24 - Castle Lager - Laeveld Lawaai: Anton Goosen, Valiant Swart, Beeskraal, Piet Botha & Jack Hammer, Paul Riekert & Anton L'Amour, Riku Lätti & Jean Marais, Soil 7T7, SciCoustic, Liela Groenewald, Piksteel, Frosted Orange, Diff-Olie, 12h00, R60
vetseun

1999 07 28,29,30 - Koos Kombuis with Frank & Albert Frost, Simon 'Agent' Orange and featuring Van der Want/Letcher, Gigi's Bostro, Dorp Street, Stellenbosch, 21:00 - Martell
vetseun


bidorbuy South Africa - Bid, Buy or Sell cameras, computers, diamonds, coins, cars & more on auction at cheap prices



DIE VERENIGING VAN ELEKTRISITEITS TRANSFORMASIE SITUASIE EN UNIFIKASIE NAVORSING
kontak ons by vetseun1@gmail.com (© Kopiereg voorbehou.)