Vetseun FacebookVetseun PageTwitterTwitter (Maarman)InstagramYouTubeLast.fmSoundcloud . . . . . . . . __
Vetseun
Vetseun Boeke Vetseun LPs Vetseun TCs Vetseun VHS Vetseun CDs Vetseun DVDs Vetseun Blu-Rays Vetseun MP3s Vetseun VIDs
Klein Karoo Nasionale Kunstefees 2005 vetseun

2005 03 25 - 04 02, Oudtshoorn KKNK karoofees.com
2005kknk vonkprop
2005kknk medonnerd
2005kknk man in swart
2005kknk etenstyd
2005kknk marius lourens

4 x 4 No Tracks : met Jannie Moolman, Deveraux van der Hoven, Juan (Floors) Oosthuizen, Annake de Villiers
R78, R65, R55 : kykNET Hoërskool 26/03 - 30/03
Afrikiti : regie, André-Jacques van der Merwe, musikale regie, Lulu van der Walt, teks, Hennie van Greunen, Saartjie Botha met Rina Hugo, Soli Philander, Sibongile Mngoma, Nina Swart, Hi-5 + meer
R84, R70, R60 : ABSA Burgersentrum, 29/03
AKA Pêlle: 'n Stemfonie : met Hi-5, Navi Redd, Amasiko, Afrika Mamas, Cutt Glas
R90, R75, R64 : ABSA Burgersentrum 30/03
ATKV Amfi teater (program) Freda Francis, Cecile Hendrikz Sangskool, ATKV Bravura, Roomkoeke, Tashia en Nicolene, Etha, Natasché Cronjé, Chris Brits, Bobby van Jaarsveld, Pieter Smith, Ddisselblom, ATKV Sangersforum, Etiene Steyn, X4, Wynand Strydom, Nibs van der Spuy, Vonkprop, Brian Nieuwoudt, Zamar, Eclips, Ruco, Robbie Wessels, Die Melktert Kommissie, Southern Soul (LAPA Boekbekendstelling), Nadine Blom, Just Jack, Bea van der Vyver, Die Grafsteensangers, Alta Joubert, Jakkie Louw, Pieter Smith, Hugo, Christusfees, Declaration: Evan Schoombie met Internasionale Orkes, Wouter van de Venter, Kelsey Middleton, Pieter Koen, Nádine, Lize Beekman, Jennifer Zamudio, Rudi Muller, Jak de Priester, Helenè Bester, Steyn Fourie, Nicholis Louw, Gordon's Suitcase, Doc 'n the Croc, Marimba, Danie Niehaus, Brian Nieuwoudt, Arno Jordaan, Anna Davel, X4 (LAPA Boekbekendstelling), Blackie Swart (LAPA Boekbekendstelling), Anke, Danie Niehaus, Rory Rootenburg, DNA Strings, Ons Eie 3 Tenore, Gian Groen, Roer en Rumoer, Klopjag, Charl van Heyningen en Orkes, Nibs van der Spuy, Barry van Zyl, Ddisselblom, Klopjag, Ghapi, Piet Botha, Delta Blue, Mel Botes, Rooibaardt, Mel Botes, Mauritz Lötz
ATKV Amfi teater, 25/03 - 01/04
'n Bietjie Nader : regie, Nina Swart met Lize Beekman, Juan Oosthuizen, Schalk Joubert, David Klassen
R65 : ABSA Club Al Capone 25/03 - 28/03
Bill Flynn - Gooi Mielies : met Bill Flynn, Bobby Louw, Myles Shannon, Wally Cullis, Denis Lalouette
R65 : Klip Innie Bos 25/03 - 29/03
Bra Pa en sy Oemfaans : Anton Goosen en die Karoo Klonkies, regie, Anton Goosen, musiekregie, Schalk Joubert met Juan Oosthuisen, Vinnie Henrico, Denzil Keenen
R84, R70, R60 : kykNET Hoërskool 29/03 - 02/04
Broos Onder Die Blou Son : teks, Koos van der Merwe, Theo Geyser, regie, Koos van der Merwe met Prophet : Broos Onder Die Blou Son CD LAUNCH
R50 : NGK Wes Saal 27/03 - 30/03
CDR Verhoog : Willem Botha
R5 : Kango Kombuis, 25/03 - 01/04
Celsius - Anderkant : met André Serfontein, Anne Havemann-Serfontein, Etienne Louw, Gerhard Niemand, Altus Venter, Pierre Smith
R50 : NGK Wes Saal 28/03 - 29/03
Coenie de Villiers en die Oggendsterre : regie, Deon Opperman, samesteller: Coenie de Villiers, produksie, ABSA Profest
R92, R77, R65 : ABSA Burgersentrum 27/03 - 28/03
Cutt Glas: Recital / Recycle : met Karen Meiring, Bondina Osterhoff, Karen Wessels, Rozelle Blackie, Nadia Beukes
R78, R65, R55 : SABC2 Gim Saal 27/03 - 31/03
Ddisselblom - Goud En Marog : met Johrnè van Huyssteen, Lienka Coetzee, Jaco Spies, Riaan Diedericks, AJ Hymann
R55 : Klip Innie Bos 25/03 - 29/03
Debarteerbar : Pieter Smith, DNA Strings en Navi Redd.
R40 : Kango Wynhuis, 25/03 - 01/04
Die ander kant van Jan Spies : met Ollie Viljoen, Arina de Witt, Nelius Ferreira, Beeskraal
R65 : Kango Wynhuis 25/03 - 29/03
Die Burger Plusster - Willem Botha
R45 : SABC2 Gim Saal 29/03
Die Burger Verhoog : Willem Botha
R5: Kango Kombuis, 25/03 - 01/04
Die Grafsteensangers - Opgevryf! : teks, regie, Lizz Meiring, musiekregie, Coenraad Rall met Die Weduwee, Die Rowwe Broer, Die Suster, Die Skoonsuster, Die Ondernemer, Die Grafgrawer, Die Wilpse Niggie, Die Klynneef, Die Assuransieagent, Toets van Boorgate en Die Tweeling gebôre tussen huwelike
R50 : Kango Wynhuis 29/03 - 02/04
Die Kaap praat goemataal : David Kramer, Taliep Petersen met Loukmaan, Emraan Adams
R78, R65, R55 : SABC2 Gim Saal, 25/03 - 28/03
Die Sirkels Van Tyd : met André Swiegers, Monica Burger, Mauritz Lötz
R65 : ABSA Club Al Capone 25/03 - 30/03
Die Tenore In Aksie : met Phillip Kotzé, Du Preez Stoltz, Chris Coetzer
R60 : Klip Innie Bos 30/03 - 02/04
Diekantoe : met Lizanne en Abraham Helberg, foto's, Irma Roos, video's Etienne Mare
R62 : ABSA Club Al Capone 25/03 - 28/03
DNA Strings - met Danie Kotze, Adriaan de Beer, Iwan Kemp, Flippie du Plessis, Jacques Steyn CD LAUNCH
R55 : Klip Innie Bos 25/03 - 29/03
Drie Kitare : met Abraham Helberg, Adam Helberg, Phil Helberg, Liza B, Johan Fourie
R60 : Langenhoven Gim Klubhuis 30/03 - 02/04
Godinne Op Die Grondpad - Anna Davel : met Anna Davel, Johan Rautenbach, musiekregie, Matthys Maree
R65 : Laerskool-Noord 28/03 - 02/04
Helenè Bester en Eclips in Konsert (Drie) : met Helenè Bester, Lizelle le Roux, Emrie de Klerk met Christel Steyn
R52 : ABSA Club Al Capone 25/03 - 30/03
Jak de Priester in Strate Van My Hart : met Jak de Priester
R50 : Klip Innie Bos 25/03 - 27/03
Jannie en die Tannie : met Jannie du Toit, Christa Steyn, regie, Engemi Ferreira
R69 : Laerskool Noord 30/03 - 02/04
Jannie, Dozi en die Afrika Mamas:
R85 : Klip Innie Bos 29/03 - 02/04
Juanita du Plessis : met Juanita du Plessis
R55 : Klip Innie Bos 28/03 K@k-o-fonie : regie, spel, Sorina Erasmus, Hennie Jacobs, musiekregie, Benjamin Botha
R50 : Langenhoven Gim Klubhuis 25/03 - 29/03
Kaktus oppi Vlaktes : met Watershed, Springbok Nude Girls, Prime Circle, Freshlyground, Corné & Twakkie, Fokofpolisiekar, Kallitz, Jan Blohm, Karen Zoid, Klopjag, Karma
R80, R65 Odn Sportgronde 02/04
Karen Zoid and Sontonga Quartet
R78, R65, R55 : kykNET Hoërskool 29/03 - 02/04
Klein Karoo Hot Pops : musiekregie, Janine Neethling, dirigent, Graham Scott, met Nianell en ZAMAR (Veronica, Lyuda, Anjulie, Hilandi, Doné), Jannie Moolman, Bill Flynn, Sibongile Khumalo, Juanita du Plessis, John Jacobs, Universiteit van Pretoria Simfonie-orkes, Graham Scott, Kaapse Klopse, Universiteit van Pretoria Konsertkoor, Afrika Mamas + meer
R106, R98, R88, R85, R81, R77, R70, R63 : Odn Sportgronde 27/03
Klip-Innie-Bos : Ddisselblom, André, Jak de Priester, DNA Strings, Bill Flynn, Thys Die Bosveldklong, Juanita du Plessis, Dozi, Jannie, Mammas, Nianell, Oom Bossie, Die Tenore
: Klip Innie Bos 25/03 - 02/04
Klopjag : met John-Henry Opperman, Salmon de Jager, Marie-Louise Pretorius, Dawie de Jager, Michelle Ohlhoff, Werner Griesel
R45 : Kango Wynhuis 29/03 - 30/03
Koos en Rocco, Kombuis en Bar, Klavier en Kitaar : met Rocco de Villiers, Koos Kombuis
R90, R75, R64 : SABC2 Gim Saal 29/03 - 02/04
Lag-lag op 'n stofpad : teks, Denene Erasmus, regie, Johan Nel met Louis Loock R59 : Langenhoven Gim Klubhuis 25/03 - 29/03
Laurika en Amanda in Plakboek : teks, Amanda Strydom, Christopher Torr, musiekregie, Janine Neethling, Peter McLea, toesighoudende regie, Ilse van Hemert met Laurika Rauch, Amanda Strydom, Janine Neethling, Peter McLea
R120, R100, R85 : ABSA Burgersentrum 28/03 - 001/04
Lewe in die son : regie, Didi Kriel, teks, Karla du Plessis met Karla du Plessis, Christiaan Hattingh, Corneille Hutten-Burger
R55 : ABSA Club Al Capone 29/03 - 02/04
Maan Om Die Aarde : regie, Pedro Kruger met Elmarie Wiesner, Lizette van der Merwe
R55 & #149; Langenhoven Gim Klubhuis 25/03 - 29/03
Miss-Meraais : musiekregie, Lou-Ann Stone, Ramon Alexander, vervaardiger, Lou-Ann Stone met Alta Joubert, Petronel Baard, Luna, Schalk Joubert, Neville Arnolds
R65 : Kango Wynhuis 30/03 - 02/04
Musiekplaas
Kurt Darren, Juanita du Plessis, Anton Goosen, Piet Botha, Jan Blohm, Hugo, Karen Zoid, Fokofpolisiekar, Valiant Swart, Koos Kombuis, Gian Groen, Danie Niehaus, Skallabrak, Dozi, Abel Kraamsaal, Alta Joubert, Die Melktert Kommissie, Nicholis Louw, Akkedis, Guillaume, Gerrie Pretorius, Christo & Cobus, Nic Stevens, Nádine, Delta Blue
Huisgenoot se verhoog
25/03 Boere Kwêla, Thys Die Bosveldklong, Jerome Topley (RSG), Ollie Viljoen+ meer
26/03 Vier (Anton Goosen, Piet Botha, André Swiegers en Richard van der Westhuizen)
27/03 Blomkonsert (Jan Blohm, Ddisselblom, Nadine Blom)
R60 : Musiekplaas, 25/03 - 01/04
Navi Redd : met Navi Redd, regie, teks, Dean Kemp, Hanna Zeeman, Claude Norval, Dawie de Villiers, Frits Engelbrecht, André van Wyk, Schalk Board, Hennie Meyer, HP Toerien
R60 : Kango Wynhuis 29/03 - 02/04
Never Again : met Die Mamela Band, Selwyn Lombard, Jusuf "Gu" Gamba, John Smith, Marianna September, Rashid Benefeldt
R50 : Kango Wynhuis 30/03 - 02/04
Nianell : met Nianell, Clinton Waring, Charl Coetzee
R75 : Klip Innie Bos 30/03 - 31/03
Oerp! teks, Johann Slabbert met Johann Slabbert, Chris van der Westhuizen
R50 : Langenhoven Gim Klubhuis 25/03 - 28/03
OH Boy! : regie, Sandy Dryer, Richard Loring met Neil Schoombie, Shaun van Staden, Nicolaas Swart, Dihan Slabbert, Jo Moggee, Hi-5
R65 : Kango Wynhuis 25/03 - 28/03
Onbekend : regie, Hugo Theart, skrywer, Malan Steyn, musiekregie, Lize Beekman met Nina Swart, Nicole Holm, Lize Beekman
R65 : Suid-Kaap Kollege Saal 29/03 - 02/04
Oom Bossie : regie, Phillip Kotzé met André Venter, Phillip Kotzé
R59 : Klip Innie Bos 31/03 - 02/04 Oorlog : teks, lirieke, Hennie van Greunen, musiek, Pedro Kruger, regie, Marion Holm
R50 : Laerskool Noord 29/03 - 02/04
Op die vrou af : teks, lirieke, regie, Hennie van Greunen
R50 : Laerskool Noord 25/03 - 28/03
Parmalat Verhoog : Nádine
Parmalat Kuns- en Vlooimark, 25/03 - 01/04
Portrette : met Alyzzander Fourie, George Rautenbach
R60 : ABSA Club Al Capone 26/03 - 28/03
Revolusie : lirieke, Abel Kraamsaal, Kristoe Strauss met Abel Kraamsaal, Kristoe Strauss, Chris Vinger, Jeremy Schultz, Roert Mitchley
R50 (insluitende gratis Abel Kraamsaal-CD) : Kango Wynhuis 30/03 - 02/04
RSG Verhoog en Uitsaaisentrum : Oggend op RSG met Anthea en Johan, Niekie se Sê wie, Lynette Francis se ID en Johann Botha se Tempo
CP Nel Museum, 25/03 - 01/04
Sewe Wonders - 'n Afskop : produksie, Louis van Wyk, Music Profile Management met Kurt Darren, Patricia Lewis, Die Campbells, Amor Vittone, Nianell, Nádine, Pieter Koen
R100, R92, R81, R80, R75, R72, R65, R59 : Odn Sportgronde 25/03
Skyltes : regie, Johan Rademan met Randall Wicomb, Garth Erasmus, Die Fidentia SA Jeugkoor olv André van der Merwe
R78, R65, R55 : kykNET Hoërskool 25/03 - 28/03
State of grace : direksie, Schalk Joubert met Lesley Rae Dowling
R70 : ABSA Club Al Capone 27/03 - 29/03
Stout vannie Aarde : met Loit Sôls, Alastair
R50 : Onderwysgebou 25/03 - 01/04
Swartskaap : teks, Henriëtta Gryffenberg, komponis, Wikus du Toit, musiekregie, Saranti Reeders met Dawid Minnaar, Jan Ellis, Franci Swanepoel, Sorina Erasmus, Ngobile Sipamla
R78, R65, R55 : SABC2 Gim Saal 25/03 - 28/03
Theuns Jordaan in Konsert : met Theuns Jordaan, Anton L'Amour, Barry van Zyl, Concord Nkabinde, Brendan Ross
R100, R92, R80, R72 : Odn Sportgronde 28/03
Thys Die Bosveldklong : met Thys Die Bosveldklong
R50 : Klip Innie Bos 27/03 - 30/03
Trourock! : teks, Charles J. Fourie met Dorette Potgieter, Mariette Galjardt
R50 : Laerskool Noord 25/03 - 01/04
Tussen roots, rap, rock & riel : Afrikaanse musiek vandag : David Kramer, Koos Kombuis, Mr. Fat
R30 : Rembrandt Saal, 26/03
Twee klaviere : met Niël Rademan, Petronel Baard, Anjulie de Vos, Rikus Niewenhuis
R60 : Laerskool Noord 25/03 - 27/03
Valiant Swart en sy band : met Valiant Swart en band
R65 : SABC2 Gim Saal 30/03 - 02/04
Van Rome tot Roggebaai : met Evan Schoombie, Alma Oosthuizen, Chanté Hinds, Die Bushakovitz Trio
R78, R65, R55 : SABC2 Gim Saal 30/03 - 02/04
Veer : met Nadine Blom, dansers, Linda Green, Mari-Louise Basson
R55 : Kango Wynhuis 29/03 - 31/03
Vier : met Anton Goosen, Richard van der Westhuizen, Piet Botha, André Swiegers, Natie Botes
R65 : SABC2 Gim Saal 28/03 - 28/03
View op die highway : teks, Alexa Strachan, musiek, Anna Davel, regie, Sandra Prinsloo met Alexa Strachan, Roelof Colyn
R65 : ABSA Club Al Capone 30/03 - 02/04
Vonk Castle Verhoog : Theuns Jordaan tot Jacques de Coning tot Thys Die Bosveldklong tot Die Campbells, Die Melktert Kommissie en Nicholaas Louw
25/03 - 01/04
Water : teks en regie: Alexa Strachan, ontwerp, beligting, Kosie Smit met Liesl Marx, Juan (Floors) Oosthuizen, Matthys Maree, Graeme Currie
R60 : Laerskool Noord 26/03 - 29/03
Wit Sneeutjie en die Dwergreus : deur Tart 'n Koggel, Met Neels van Jaarsveld, Lindie Stander, Tertius Kapp en Hanna Grobler, Teks: Neels van Jaarsveld. Regie: Herman Kitshoff
R40 : NGK, 25/03 - 01/04
Woza! Moya! : met Jennifer Ferguson, Bheki Khosa
R84, R70, R60 : kykNET Hoërskool 30/03 - 02/04
Yskas : teks, regie: Daréll Lourens musiekregie: Markus Wormstörm oudiovisuele ontwerp: Mark Antonello met Mandi Manson, Angelique Pretorius
R55 : Die Tabakhuis, 27/03 - 01/04

Klein Karoo Nasionale Kunstefees 2004 program
20040410kaktus
2004kknk fokofpolisiekar
2004kknk skallabrak
2004kknk abelkraamsal
2004kknk adamtas
2004kknk zinkplaat

othello zebulon dread


skakels :

















bidorbuy South Africa - Bid, Buy or Sell cameras, computers, diamonds, coins, cars & more on auction at cheap prices



DIE VERENIGING VAN ELEKTRISITEITS TRANSFORMASIE SITUASIE EN UNIFIKASIE NAVORSING
kontak ons by vetseun1@gmail.com (© Kopiereg voorbehou. )