Vetseun FacebookVetseun PageTwitterTwitter (Maarman)InstagramYouTubeLast.fmSoundcloud . . . . . . . . __
Vetseun
Vetseun Boeke Vetseun LPs Vetseun TCs Vetseun VHS Vetseun CDs Vetseun DVDs Vetseun Blu-Rays Vetseun MP3s Vetseun VIDs
AnarTV

.............vetseun

Afrikaanse films Afrikaanse VHS Afrikaanse DVD Afrikaanse TV
................................ Engelse TV Engelse films Geskiedenis

2011 - Proesstraat

2010 - Nommer Asseblief?
2010 - Trans Karoo

2009 - Molly & Wors
2009 - Grensoorlog
2009 - Transito

2008 - Carte Blanche "cool earth"
2008 - Dekor
2008 - Hester & Ester Bester
2008 - Kurb
2008 - La't Wiel
2008 - Gereldina die Tweede
2008 - Huis van Liefde (2 episodes) (SABC2) (Mini-Series)
2008 - 'Malan & Kie' (4 episodes) (SABC2) (Mini-Series)
2008 - Mors "AF"
2008 - Net Virrie Grap
2008 - Riemvasmaak (4 episodes) (SABC2) (Mini-Series)
2008 - Roer
2008 - Sweepslag (13 episodes) (SABC2) (Musiekprogram) (BLIXEM)
2008 - Tuin

2007 - Andries Plak
2007 - Dit Wat Stom Is
2007 - Erfsondes, skryf, Henriëtta Gryffenberg, regisseur, Bobby Heaney (SABC3) (Drama)

2006 - Dryfsand
2006 - Kompleks
2006 - Orion
2006 - RaakPraat Met Sandra met Sandra Prinsloo (13 episodes) (SABC2)

2005 - Binnelanders
2005 - Pitstop met Alvin Bruinders, Lise Swart (2 seisoene) (SABC2)
2005 - Oepsie Daisy met Hans Strydom
2005 - Grietjie van Garies - Odette Geldenhuys Akademie Toekenning vir Dokumentêre Televisieprogramme

2004 - Groen
2004 - Skilpoppe

2003 - Verskroeide aarde - die storie van die konsentrasiekampe - Herman Binge Akademie Toekenning vir Dokumentêre Televisieprogramme
2003 - Plek Van Die Vleisvreters
2003 - Song vir Katryn

2002 - Iemand om lief te hê (reeks 2, 5 episodes) - Jan Scholtz
2002 - Arsenaal

2001 - Langpad (ep 1) en Amper daar ... - Jan Horn Akademie Toekenning vir Dokumentêre Televisieprogramme

2000 - Trippe Trappe Trone (Johan Ahlers)
2000 - Netwerk (ep 4,5) - Danie Odendaal
2000 - Vetkoekpaleis
2000 - 7de laan

1999 - Sterk Skemer
1999 - Soutmansland (10 episodes, SABC2) met Joannie Combrink, Susanne Beyers, regisseur, Gerrit Schoonhoven, temalied, Lize Beekman "Soutmansland"

1998 - Hotnotsgode
1998 - Die Vierde Kabinet met Gys de Villiers, Frank Opperman, Hans Strydom, Jan Scholtz (SABC2)

1997 - Afrikaans - ons eie mixed bredie - Annette du Plessis, Hans du Plessis Akademie Toekenning vir Dokumentêre Televisieprogramme

1996 - Hagenheim, Streng Privaat SABC2
1996 - Tussen Duiwels, skryf, Paul C. Venter SABC2 ECLIPSE
1996 - Torings, regisseur, Danie Joubert SABC

1995 - Carpe Diem
1995 - Die Laksman

1994 - Arende II, III
1994 - Glaskasteel, regisseur, Peter Goldsmid, Fredrich Stark, Alwyn Swart, produksie, Sias Odendaal, Mysi Louw, Safritel
1994 - Paradys
1994 - Die Manakwalanners II
1994 - Op die Grens (On the border), Safritel
1994 - Die Perdesmous (The Horse Trader), Broadcast Enterprises
1994- Sleurstroom, regisseur, Koos Roets, produksie, Katinka Heyns, met Marcel Schoeman, Hans Strydom, Delia Kruger, Caire Wroggeman, Sonneblom Films
1994 - Vyfster
1994 - Die avonture van Graig en Cardo, temalied, David Kramer, Taliep Petersen, Nick Labuschagne (13 episodes) SAUK TV1
1994 - Sonkring II, regisseur, Bob Riley, Scholtz Films
1994 - Veldslag
1994 - Woestynblom SAUK TV1 QUANTUM
1994 - Verhouding binne die familie
1994 - Wraakspel, regisseur, Neal Sundstrom, produksie, Sias Odendaal, Pathe Television, Safritel
1994 - Konings, Paul C. Venter SAUK-prys vir Televisiedramas

1993 - Ballade vir 'n Enkeling II
1993 - Die Manakwalanners 2
1993 - Die Manakwalanners 1
1993 - Daar was eenmaal 'n plek... Distrik Ses - Herman Binge SAUK-prys vir Dokumentêre Televisieprogramme
1993 - Triptiek met Michelle Botes, Gys de Villiers, David Dukas, Jonathan Pienaar, Ian Roberts, produseer, Mysi Louw, Johan Schoeman, geskryf, regisseur, Jan Scholtz, Scholtz Films, imdb

1992 - Sonkring 2
1992 - Binnekring 2 met Hans Strydom (Jan Scholtz)
1992 - Meester - Paul C. Venter SAUK-prys vir Televisiedramas

1991 - Die mens agter die boek - N.P. van Wyk Louw - Katinka Heyns SAUK-prys vir Dokumentêre Televisieprogramme
1991 - Arende
1991 - Egoli: Plek van Goud, Eerste sepie imdb.com

1990 - Op die grens - Karel Schoeman SAUK-prys vir Televisiedramas
1990 - As die nuwe eeu draai, CHOOB
199x - Orkney Snork Nie

1989 - Meneer die Speaker - Fred Nel SAUK-prys vir Dokumentêre Televisieprogramme
1989 - Die Binnekring (Jan Scholtz)
1989 - Vrye Weekblad
1989 - Mooirivier

1988 - More is 'n lang dag
1988 - Vleuels met A.J. van der Merwe (Vaatjie), Johan Scholtz (26 X 26min) SABC TV1

1987 - 'n Afspraak by die see - Heinrich Kühne SAUK-prys vir Dokumentêre Televisieprogramme
1987 - Kinders van die Sabbatsee, SAUK,, regisseur, Elmo de Witt
1987 - Patrys-hulle, KINNERLAND
1987 - Ballade vir 'n Enkeling
1987 - Recce

1986 - TV2
1986 - Mannheim-sage met Hans Strydom
1986 - Agter Elke Man, Safritel
1986 - Baasspeurder Faber
1986 - Die Hemelbed, Tobie Cronjé, Amanda Strydom SABC
1986 - Suidpunthotel (Pieter Pieterse) (D. de Villiers)
1986 - Die buitestaander - Franz Marx SAUK-prys vir Televisiedramas
1986 - Halfmanspunt
1986 - Hoogste Bod (Pavel Kohout) (E Puren) SAUK TV
1986 - Die Ongeluksvoël (8 episodes), regisseur, Regardt van den Bergh

1985- - Outoman (Automan)
1985- - Straatvalk
1985 - Recce-1, SAUK TV1 ALBATROS
1985 - Die man met die lyk om sy nek, Regardt van den Bergh, Hennie van der Merwe, Bartho Smit
1985 - Skoppensboer met Hans Strydom
1985 - Waar die liefde lê (ep 2) - Katinka Heyns SAUK-prys vir Dokumentêre Televisieprogramme
1985 - Alabama, ELMO DE WITT/SABC
1985 - Hoekie vir eensames (H. Binge) ELMO DE WITT/TV1
1985 - Vee-Bee, BRIGADIERS MUSIEK/TV1
1985 - Die Dodedans SAUK TV

1984 - 50/50 .co.za
1984 - Trans-Karoo, regisseur, Daan Retief SABC
1984 - Enkelspel (Amanda Strydom) SABC
1984 - Dirk Hoffman SAUK TV1 SONNEBLOM
1984 - Vyfster, Safritel
1984 - Die perdesmous - Johan van Jaarsveld SAUK-prys vir Televisiedramas
1984 - Pharakano, KINNERLAND/TV3
1984 - Galery
1984 - Mauwie, regisseur, Regardt van den Bergh, TELEPLAY SABC
1984 - Seeduiker

1983 - Jasper le Feuvre met Hans Strydom
1983 - Mattewis en Meraai
1983 - Fynbos
1983 - Drie Susters met Hans Strydom
1983 - Koöperasiestories
1983 - Die wêreld van Harold Lloyd
1983 - Ek, die gevangene - Sias Odendaal SAUK-prys vir Dokumentêre Televisieprogramme
1983 - Interster SABC (wiki)
1983 - Die Kersietuin SAUK TV
1983 - Die jare daarna SAUK TV1 CONSTANTIA
1983 - Herberg SAUK TV1
1983 - Die Dood van Elmien Adler (13 episodes), regisseur, Regardt van den Bergh

1982 - Jopie Fourie - Jan Scholtz SAUK-prys vir Televisiedramas
1982 - Meisie van Suidwes (10 episodes), regisseur, Regardt van den Bergh
1982-1983: Dertien Apostels van Jesus met Paulus as die dertiende apostel, Louise Smit-produksies, TV - Louise Prinsloo
1982 - Die Rooi Komplot, regisseur, Regardt van den Bergh

1981 - Liewe Heksie
1981 - Klagstaat
1981 - Gideon Scheepers
1981 - Drome van Gruis
1981 - Die Man van Staal (Six Million Dollar Man, vetseun)
1981 - Danie Theron met Hans Strydom
1981 - Skoppensboer (Koos Roets, regisseur, Hannes Roets)
1981 - Sondaarspoort, van radio verwerk, regie en met Jan Scutte
1981 - Dis die brood wat ons wen - Annie Basson SAUK-prys vir Dokumentêre Televisieprogramme
1981-1983: Ligstraaltjies, TV vertaal, Boeke-ateljee - Louise Prinsloo

1980 - Klein Kronieke
1980 - Buck Rogers in die 25ste eeu - .com,.imdb.com
1980 - Die Boere Orkes Kompetisie
1980 - Die Bosveldwinkel (Pieter Pieterse)
1980 - Slampampersirkus met Hans Strydom
1980 - Westgate 1 met Hans Strydom
1980 - Trompie en Die Boksombende
1980 - TJ 7 (ep 3) - P.G. du Plessis SAUK-prys vir Televisiedramas
1980 - Casimir
1980+ - Die Swart Kat

1979 - Die Brandkluis
1979 - Drama, drama
1979 - Nommer Asseblief
1979 - Die Waltons (The Waltons) (wiki) vetseun, vetseun
1979 - Die reeks oor Suidwes-Afrika - Jan Spies, Koos Roets SAUK-prys vir Dokumentêre Televisieprogramme

1978 - Die Waaghals
1978 - Die Beskermers
1978 - Die Beertjies
1978 - Barbapapa (.fr) vetseun
1978 - Opdrag, Paul C. Venter
1978 - Heidi
1978 - Ridders van die Wapad
1978 - Die Avonture van Kuifie
1978 - ADV: Volkswagen Kombi
1978 - ADV: Dairy Belle
1978 - ADV: Lion Lager
1978 - ADV: Shield
1978 - Onder Stil Waters met Hans Strydom
1978 - 'n Rand 'n droom - P.G. du Plessis SAUK-prys vir Televisiedramas

1977 - Rooi en Blou
1977 - Van Eensame Mense met Hans Strydom
1977 - Koffiehuis
1977 - Willem
1977 - Misdaad (Tatort)
1977 - Ben Brandt
1977 - Die Geheim van Morsan
1977 - Die Tierbrigade (Les brigades du tigre)
1977 - Die Avonture van Kaptein Luckner
1977 - Blitspatrollie (The Sweeney, Sweeney Todd)
1977 - Net 'n Bietjie Liefde SABC
1977 - Dokter, Dokter
1977 - Tempo
1977 - Drie Plus Een
1977 - Flinkdink .co.za
1977 - Uit en Tuis
1977 - Duskant die Groot See - Annie Basson SAUK-prys (Dokumentêre Televisieprogramme)

1976 - Kamera 2
1976 - Kamera 1
1976 - Balke Toe
1976 - Kavalier Storm
1976 - Haas Das se Nuuskas (TV1)
1976 - Die Kraaines
1976 - Die Meisie van Avignon (La Demoiselle d'Avignon, imdb)
1976 - Oupa Kom Help
1976 - Redding Internasionaal (Thunderbirds)
1976 - Sebastian Seun van Jonquieres
1976 - Sport '76
1976 - Wielie-Walie

7de Laan ("7th Avenue") (SABC2) (Sepie)
Alpha 1999 (Space 1999, wiki, vetseun
Arme Moordenaar (Stephan Bouwer)
Andries Plak (Dramedy)
Automan (vetseun
Dans! Dans! Dans! (Reality Competition)
Dawie die Kabouter
Dennekruin (Danie Odendaal)
Die Ander Ek
Die Familie Smit SABC
Die Kabooters (13 episodes)
Die Man van Intersek
Die Moomins
Die Nutsman (Education)
Die Ryk Weduwee SABC
Die Siel van die Mier SABC
DIY Met Riaan (Reality)
Dot en Kie (met temalied deur Helena Hettema)
Gautêng-Alêng-Alêng
Groentjie
Het van Verlangekraal, geskryf Johann Bekker, draaiboek Leon van Nierop
Huisjakker, draaiboek Leon van Nierop
Idols (Afrikaans) (Reality)
Kommissaris Lea Sommer
Konflikhantering SABC
Kosmos, regisseur, Katinka Heyns
Kwêla (Coenie de Villiers)
Laat Vrugte (CM van der Heever) (Koos Roets)
Lucky Luke
Meeulanders
Mina Moo
Mirage (Les Chevaliers du ciel)
TV1, klankbaan op Radio 2000) (Miami Vice, 1984-90 NBC 5 seasons, 111 episodes) vetseun
Moord op die lug, draaiboek Leon van Nierop
Moordspeletjies (Danie Joubert)
Nie van wee die duisternis (Koos Roets)
Nils Holgerson
Noot vir Noot (Game/Quiz Shows)
Ons sê almal so (13 episodes)
Oskar in Asblikfontein (TV1)
Ouens Soos Ons, regisseur, Gawie Ie Roux
Pierie wierie park
Pasella met Cindy Nell, Paul Rothman, Charlene Truter .com (Magazine)
Potpourri (Pieter Cilliers)
Roer! Die Sterre met Tammy-Anne Fortuin (kykNET)
Rompelstompel
Seders val in Lebanon
Skateiland
Skouspel (Music)
So 'n liefde (Stephan Bouwer)
Spioen Spioen (Scarecrow and Mrs. King, imdb, wiki)
Steve Hofmeyr Special (Music)
Supersterre (Reality Competition)
Tekkies (met Visser du Plessis, Henriëtte de Villiers en TekkieMan) TV1
Van bo af
Wel en Wee van Thys Coetzee, regisseur, Andries Swanepoel
Wit Goud, regisseur, George Canes
Woepies Wurm
Wolwedans in die Skemer (Billy Egan, Brümilda van Rensburg, Charl van Heyningen, draaiboek, Leon van Nierop) (Radiovervolgverhaal)
Zet





skakels : pumamouse.com : africafilmtv.com : tvsa

















bidorbuy South Africa - Bid, Buy or Sell cameras, computers, diamonds, coins, cars & more on auction at cheap prices



DIE VERENIGING VAN ELEKTRISITEITS TRANSFORMASIE SITUASIE EN UNIFIKASIE NAVORSING
kontak ons by vetseun1@gmail.com (© Kopiereg voorbehou.)